Przystanek Woodstock

Pierwsze woodstockowe karty odkryte: wystąpi słynna kapela Ugly Kid Joe

oroczny, 19. Przystanek Woodstock, zacznie grać 1, a skończy 3 sierpnia. Ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy docierają właśnie pierwsze informacje o festiwalu. Pierwszego dnia na głównej scenie wystąpi Ugly Kid Joe, hardrockowy amerykański zespół lat 90.

Veröffenlichung/ data publikacji: 23.11.2012

Sensacyjny Przystanek Woodstock tuż tuż

Paradowska, Skrzypczak, Wołoszański i Bożek - co ich łączy? Przystanek Woodstock! Znamy gości zbliżającej się Akademii Sztuk Przepięknych. Swoją wizytę na woodstockowej scenie zapowiadają też prezydenci Polski i Niemiec - Bronisław Komorowski oraz Joachim Gauck.

Veröffenlichung/ data publikacji: 30.04.2012

(nie)Bezpiecznie jak na Woodstocku. The Prodigy atakuje Owsiaka

- Przestrzegam wszystkich promotorów i artystów, aby poważnie rozważyli decyzję o udziale w tym festiwalu: może być fatalna w skutkach z powodu niezachowania standardów opieki medycznej oraz bezpieczeństwa zgromadzonej publiczności - napisał o Woodstocku menedżer The Prodigy.

Veröffenlichung/ data publikacji: 11.08.2011

W pociągu z Woodstocku: Siekiera zamiast miejscówki

Straż Ochrony Kolei zatrzymała siedmiu uczestników Przystanku Woodstock. Wracali z Kostrzyna przepełnionym pociągiem. Aby zrobić sobie miejsce w przedziale, grozili innym pasażerom siekierą. Do awantury doszło w niedzielę wieczorem w pociągu relacji Kostrzyn - Kraków. W pociągu jechało około 2 tys. osób i panował ogromny tłok. - Do funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei zwrócili się o pomoc pasażerowie. W jednym z przedziałów kilka osób groziło innym, że jeśli nie ustąpią im miejsca, to zaczną wszystkich zabijać. Mieli przy sobie nóż i dwie siekiery.

Veröffenlichung/ data publikacji: 08.08.2011

Transgraniczny Przystanek: Herbi przyjechał z Flensburga

Przystanek Woodstock to impreza międzynarodowa. W tym roku w Kostrzynie bawiły się tysiące Niemców. - Koledzy ostrzegali, że w Polsce ukradną mi auto. To bzdura. Nikt go nie ukradł - mówi student z Flensburga.

Veröffenlichung/ data publikacji: 08.08.2011

Woodstock wypalił na piątkę!

Według szacunków policji na woodstockowym polu mogło być w sobotę 700 tys. osób. Niektórzy mówią nawet o milionie. Ile by nie było pewne jest, że padł rekord. Jak z takim tłumem poradzili sobie organizatorzy?
17. Przystanek Woodstock przeszedł do historii. Była to ósma edycja festiwalu w Kostrzynie. Najbardziej liczna ze wszystkich, które się do tej pory odbyły.

Veröffenlichung/ data publikacji: 08.08.2011

Rekordowy Woodstock: Miłość, przyjaźń i komercja

Ostatni Woodstock przejdzie do historii z racji: rekordowej frekwencji (ok. 700 tys. uczestników), gigantycznego i kontrowersyjnego zarazem koncertu The Prodigy oraz upamiętnienia Republiki. Fani widzą też, jak Woodstock się zmienia. Jest międzynarodowo i reklamowo.

Veröffenlichung/ data publikacji: 07.08.2011

Kostrzyn nad Odrą: Miasto jest totalnie zakorkowane

Po wczorajszych koncertach woodstockowicze ruszyli do domów. I to jak ruszyli!

W tej chwili wszystkie drogi wyjazdowe z miasta, ale też główne drogi w samym nieście są zupełnie zablokowane. Dojazd z woodstockowego pola do ul Gorzowskiej (ok. 700 m) zajął nam dwie i pół godziny. Policja stara się kierować ruchem, ale w chwili, kiedy skrzyżowania są zablokowane jest to praktycznie niewykonalne.

Veröffenlichung/ data publikacji: 07.08.2011

17. Przystanek Woodstock w obiektywie

Przez trzy gorące dni w Kostrzynie nad Odrą bawiły się tysiące woodstockowiczów. Wszystko co piękne jednak szybko się kończy. Podobnie 17. Przystanek Woodstock jest już historią. Zobaczcie jeden z największych muzycznych festiwali okiem fotoreportera Gazety

Veröffenlichung/ data publikacji: 07.08.2011

Nowicki z Grabowskim: O grzechach, seksie i "szołbiznesie"

W sobotę aktorzy Jan Nowicki i Andrzej Grabowski spotkali się z woodstockowiczami. Wybuchowy duet potrzebował zaledwie pięciu minut, żeby rozłożyć publiczność na łopatki. - Jak moglibyśmy odmówić Owsiakowi? To tak jakby odmówić samemu świętemu - zapewniali. Nowicki i Grabowski byli ostatnimi gośćmi tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych. Publicysta Wojciech Mann nie dojechał. Aktorzy wykorzystali więc lukę w programie i o swojej przyjaźni opowiadali przez ponad dwie godziny. Rozmowie o grzechach, młodości, seksie i polskim "szołbiznesie" przysłuchiwało się kilkaset osób.

Veröffenlichung/ data publikacji: 07.08.2011