11 listopada nie połączy Polaków

Niepodległość razem, ale coraz bardziej osobno. Niedzielna rocznica odzyskania niepodległości upłynie pod znakiem demonstracji odzwierciedlających coraz ostrzejsze podziały w społeczeństwie.
Prezydent Bronisław Komorowski, który organizuje marsz „Razem dla Niepodległej", deklarował, że to inicjatywa, która ma połączyć Polaków we wspólnym świętowaniu. Ale prezydentowi nie udało się zjednoczyć Polaków.
Podziały wśród Polaków są coraz bardziej widoczne. Nic więc dziwnego, że święto wolą obchodzić we własnym gronie politycznym.

Vollständiger Text/ cały tekst: http://www.rp.pl/artykul/17,950592-11-listopada-nie-polaczy-...
Veröffentlichung/ data publikacji: 10.11.2012

Kommentare

Nie jestem fanem MW i ONRu

Nie jestem fanem MW i ONRu ale dobrze,że organizują owy Marsz, z tego mogą wyrosnąć nowe inicjatywy oddolne w narodzie. A to, co robi prezydent,to wstyd-Ten pomysł mu pierw przyszedł,kiedy wiedział, jaki sukces owy odnosi to sobie chyba pomyślał-oj,to my też. niech naród kroczy za prezydentem. Fajnie też, że opluwają Marsz z powodu wydumanego antysemityzmu-no bo z kim prezydent pójdzie na swój marsz? Z Giertychem.To ja serdecznie gratulują, akurat ten sławie z tła antysemickiego.

Kommentar-Darstellungsoptionen

Wählen Sie hier Ihre bevorzugte Anzeigeart für Kommentare aus und klicken Sie auf „Einstellungen speichern“ um die Änderungen zu übernehmen.